شلی پوست بعد از لیپوماتیک

شلی پوست بعد از لیپوماتیک

شلی پوست بعد از لیپوماتیک یکی از سوالات پرتکرار در بین کاندیدای جراحی است. در این مقاله از وب سایت رسمی پوست و مو در خصوص علت این عارضه صحبت خواهیم کرد. با ما همراه شوید.

شلی پوست بعد از لیپوماتیک

افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک یک افاق بسیار نادر است. در صورتی که جراحی را توسط پزشک متخصص انجام دهید، هیچ گونه ظاهر نامناسبی نحواهد داشت. جراحی لیپوماتیک در شیراز که توسط پزشک متخصص انجام می گردد یک روش درمانی لاغری است که تحت نظر FDA بوده و روشی بسیار ایمن و بی خطر می باشد. این روش تاثیر چشمگیری در کاهش حجم چربی در سراسر بدن داشته و با دقت بالایی به انجام آن می پردازد.

شلی پوست بعد از لیپوماتیک

جلوگیری از شلی پوست بعد از لیپوماتیک

راه های مختلفی برای جلوگیری از شل شدن پوست بعد از جراحی لیپوماتیک جود دارد. پوشیدن گن، ماساژ بعد عمل و تشخیص و رفع سریع عوارض بعد عمل، برای کمک به جمع شدن پوست مفید هستند. مصرف کافی آب و تغذیه‌ی بهینه برای به حداکثر رساندن جمع شدن پوست مهم‌ترین نکات قابل توصیه هستند. پماد و روغن موضعی یا مکمل با اثر تائید شده برای این مورد هنوز شناخته‌نشده است.

علت شلی پوست بعد از لیپوماتیک

شلی پوست شکم بعد از لیپوماتیک یک عهارضه شایعی نیست و در صورتی که جراح حرفه ای نباشد پدیدار می گردد. علت اصلی بروز این عارضه عبارت است از:

  • سن افراد: افراد دارای سن 40 به بالا، به دلیل از دست دادن نسبی خاصیت ارتجاعی پوستشان، بیشتر دچار افتادگی پوست می‌شوند و احتمالا نیاز به روش‌های تکمیلی لیفتینگ نیز خواهند داشت.
  • خاصیت کشسانی پوست: میزان خاصیت ارتجاعی پوست در هر فرد نسبت به دیگران متفاوت است، در حالت کلی افرادی که میزان کشسانی پوستشان کم است، بیشتر دچار افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک می‌شوند.
  • تجربه پزشک: معمولا میزان شل شدن پوست به توانایی دستان جراح نیز بستگی دارد. استخراج اصولی توام با صبر و تجربه، احتمال افتادگی و شلی پوست را به شدت کاهش می‌دهد.
  • استفاده از دستگاه مناسب: برخی از دستگاه‌های جدید همچون PAL، علاوه بر استخراج چربی، اقدام به لیفت نسبی پوست نیز می‌کنند. در غالب موارد، زیباجویانی که از این دستگاه برای لیپوماتیک استفاده کرده‌اند، گزارش داده‌اند که پوستشان بعد از عمل، کاملا جمع شده است.

علت شلی پوست بعد از لیپوماتیک

تاثیر گن در جلوگیری از افتادگی پوست

بعد از تخلیه چربی، فضای خالی بین پوست و عضلات ایجاد می‌شود. گن کمک می‌کند پوست بر روی عضلات چسبیده و دچار افتادگی نشود.

هر گونه کپی برداری از مطلب فوق بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از توجه شما

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *