دکتر ادیب ملائی

دکتر ادیب ملائی

چت آنلاین با دکتر ادیب ملائی

ما در وب سایت پوست و مو به معرفی دکتر ادیب ملائی متخصص گوش، حلق و بینی با سابقه درخشان 10 ساله پرداخته ایم. دکتر ادیب ملائی با شماره نظام پزشکی 121203 در شهر شیراز مشغول به کار می باشند. برای آشنایی بیشتر با اطلاعات و خدمات این پزشک ادامه مطلب را از دست ندهید.

معرفی دکتر ادیب ملائی در شیراز

دکتر ادیب ملائی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن می باشند و خدماتی ارزنده همچون جراحی زیبایی بینی و گوش و… ارائه می دهند. زمان های مراجعه به دکتر ادیب ملائی در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 17 تا 20 می باشد و همچنین در بیمارستان های میرحسینی و پیوند و آفرینش نیز حضور دارند. شما میتوانید با مراجعه به مطب ایشان از تخفیف 5 درصدی برخوردار شوید.

معرفی دکتر ادیب ملائی در شیراز

معرفی دکتر ادیب ملائی در شیراز

خدمات تخصصی دکتر ادیب ملائی

شما میتوانید تمامی خدمات تخصصی دکتر ادیب ملائی را در این بخش مشاهده نمایید:

  • عمل زیبایی بینی
  • بلفاروپلاستی
  • اتوپلاستی
  • جراحی اندوسکوپی سینوس
  • عملهای درمانی گوش
  • سانترال لب

همانطور که میدانید مشاهده نمونه کارهای پزشک، کمک شایانی به انتخاب هر چه بهتر شما میکند، از این روز وب سایت پوست مو مراجعه به اینستاگرام دکتر ادیب ملائی dr.adibmolaei را برای مشاهده نمونه کارهای مراجعین سابق را پیشنهاد می کند.

خدمات تخصصی دکتر ادیب ملائی

خدمات تخصصی دکتر ادیب ملائی

جراحی زیبایی بینی توسط دکتر ادیب ملائی

برای انتخاب جراحی زیبایی بینی خود نهایت دقت را در انتخاب پزشک داشته باشید زیرا علاوه بر زیبایی، پارامترهای دیگری همچون تنفس راحت و کافی با بینی نیز در نتیجه کار بسیار مهم می باشد. دکتر ادیب ملائی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن با سابقه ای درخشان در این زمینه با استفاده از بهترین روش‌ها، به بیماران خود خدماتی با کیفیت و با نتایج دائمی و مطمئن ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس دکتر ادیب ملائی

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، حد فاصل عفیف آباد و زرگری، روبروی کوچه 57، جنب بانک شهر

شماره تماس: 0917355812807136292564

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *