اصلاح ابرو بعد از کاشت

نحوه اصلاح ابرو بعد از کاشت چگونه است؟

در ای مقاله از وب سایت رسمی پوست و مو به بررسی نحوه اصلاح ابرو بعد از کاشت می پردازیم. ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو امکان پذیر است؟

کاشت ابرو یکی از روش های پرطرفدار برای داشتن ابروهای خوش فرم و پر پشت است که نیاز به ترمیم نداشته و دائمی می باشد. شما بعد از گذراندن دوران نقاهت خود می توانید همانند ابروهای طبیعی با آنها رفتار کنید. صد داریم در این مقاله در مورد چگونگی اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو و زمان مناسب آن اطلاعاتی را در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

در صورتی که به دنبال کلینیک های معتبر کاشت ابرو در شیراز هستید، به لینک درج شده مراجعه نمایید.

اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو امکان پذیر است؟

بهترین زمان برای اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو

این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی های پزشکی، میتوانید بعد از کاشتف ابروهای ود را به فرم دلخواه در آورید. بعد از دو تا سه هفته از کاشت ابرو می توانید ابروهای خود را کوتاه کنید. زمان مناسب برای اصلاح ابروها، زمانی است که موهایی که برایتان پیوند زده ایم رشدشان از موهای ابروی قبلی بیشتر شده باشد. همچین با اجازه دکتر متخصصتان می توانید این کار را انجام دهید.

شیوه های صحیح اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو

  • قیچی ابرو برای اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو: برای این که ابروهای کاشته شده از موهای سر برداشته می شوند. ممکن است کمی رشد بیشتری داشته باشند و شما می توانید با قیچی اصلاح انجام دهید.
  • استفاده از موچین
  • استفاده از وکس ابرو برای یک دست شدن
  • برس ابرو برای مرتب تر شدن ابروها
  • بند ابرو
  • اصلاح با تیغ
  • لیزر ابروها

اصلاح ابرو با قیچی بعد از کاشت

شما با گذشت یک هفته بعد از کاشت می توانید ابروهای خود را با قیچی کوتاه کنید. توجه کنید که قیچی که برای اصلاح از آن استفاده میکنید، کند نباشد که باعث کنده شدن ابروهایتان نشود. و در نهایت با گذشت یک ماه پس از کاشت می توانید به هر روشی که می خواهید ابروهایتان را اصلاح کنید.

اصلاح ابرو با قیچی بعد از کاشت

نتیجه گیری

بعد از کاشت ابرو باید در هر هفته دو تا سه بار ابروهای خود را اصلاح نمایید. با گذشت زمان، سرعت رشد موهای ابرو کاهش یافته و می توانید مانند قبل این کار را انجام دهید. ما در این مقاله تلاش کرده ایم شما را با بهترین زمان برای اصلاح ابروهای کاشته شده را معرفی کنیم. در صورت هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد در خصوص این مطلب از قبسمت نظرات کاربران در انتهای صفحه با ما در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *