جوانسازی با میکروکارنت

جوانسازی با میکروکارنت | دستگاه میکروکارنت و کاربردهای آن

در جوانسازی با میکروکارنت جریان الکتریکی مستقیم بسیار ضعیفی که بسیار مشابه سیگنال‌های الکتریکی طبیعی بدن هستند به پوست وارد می‌شود. جوانسازی با میکروکارنت به بهبود فرآیند ترمیم و کاهش التهاب کمک می‌نماید. هنگامی که پوست شما در اثر پیری یا دیگر عوامل اسیب می بیند، این سیگنال خراب شده یا کاهش می یابد. دستگاه میکروکارنت تاثیر مستقیم بر جوانسازی پوست شما خواهد داشت.

قیمت دستگاه میکروکارنت

این دستگاه به عنوان موثرترین روش جوان کننده صورت در برترین کلینیک های جوانسازی در کل دنیا معرفی شده است. قیمت آن در شهر های مختلف متفاوت است و به صورت حدودی بین 16 تا 20 میلیون تومان بسته به میزان کارایی تفاوت دارد.

هزینه روش جوانسازی با میکروکارنت چقدر است؟

استفاده از خدمات زیبایی و پزشکی همیشه به محل زندگی افراد بستگی دارد و بسیار مهم است که شما در شهر بزرگ یا کوچک زندگی می‌کنید، همچنین به خدماتی که یک کلینیک زیبایی معتبر ارائه می‌کند نیز بستگی خواهد داشت. برخی از خدمات زیبایی پوست حتی در منزل قابل انجام بوده که قطعاً هزینه کمتری دارد.

هزینه روش جوانسازی با میکروکارنت

این نکته را بدانید که میکرو کارنت را به یک فرد متخصص بسپارید و هزینه‌ای که یک فرد حرفه‌ای انجام می‌دهد با شخصی که به طور تجربی کار می‌کند، می‌تواند بسیار متفاوت می‌باشد. باید اطمینان حاصل کنید که محصولاتی که در این زمینه استفاده می‌شود بسیار تازه و مورد اطمینان باشد.

لیست بهترین مراکز میکروکارنت در شیراز

ردیف نام نشانی شماره تماس
1 مرکز مراقبت های پوستی رخ افسان شیراز، خيابان قصردشت، کوچه 54، ساختمان گلبرگ، نيم طبقه اول، واحد 2 07136276349
09173110852
09025590019
09177154263

میکروکارنت (شبه بوتاکس) چیست؟

شبه بوتاکس که به انگلیسی یعنی Botox-like که به کرم‌ها و لوسیون‌هایی می‌گویند که ترکیباتی در خود دارند که باعث ایجاد اثراتی شبیه به بوتاکس در پوست افراد می‌گردد. دستگاه میکروکارنت به عنوان یک تکنیک برای جوان کردن پوست و از بین بردن چین و چروک های صورت روی بسیاری از افراد امتحان خود را پس داده است. این دستگاه با وارد کردن جریان الکتریکی مستقیم بسیار ضعیفی که بسیار مشابه سیگنال‌های الکتریکی طبیعی بدن هستند به شما کمک میکند تا خستگی، پیری و آسیب هاب پوستی خود را درمان کنید.

به چند جلسه برای میکروکارنت نیاز داریم؟

معمولاً در جلسات اول نمی‌توانید به نتایج دلخواهتان برسید. بهترین نتیجه بعد از انجام چندین جلسه پدیدار می شود. روش Microcurn نیازمند سازگاری بیمار با شرایط می‌باشد و جلسات در یک هفته قابل انجام هستند. نکته مهم بدون درد بودن این روش است و به همین دلیل بیماران احساس رضایت زیادی می‌دهد.

جوانسازی با میکروکارنت

چه افرادی باید از این روش خودداری کنند؟

روش جوانسازی با میکروکارنت کمترین آسیب را به بیمار می‌رساند ولی برخی از افراد نباید اینکار را انجام دهند. تمامی انواع پوست‌ها با این روش سازگار هستند ولی بیمارانی که ایمپلنت فلزی و با زخم‌های باز آکنه دارند باید از آن جلوگیری نمایند. همچنین زنان باردار یا مادران شیرده باید از این کار منع شوند. دستگاه‌های میکرو کارنت بر روی مادران باردار و شیرده تست نخواهد شد چون بر روی جنین آثار بدی بر جای می‌گذارد.

حتی اگر از فیلر استفاده کرده‌اید باید از این روش خودداری نمایید و توجه نمایید که اگر جزو افرادی هستید که بوتاکس زیادی انجام داده‌اید باید تا زمانی که عضلاتتان تحت‌تأثیر آنها هستند از این روش جلوگیری نمایید.

کاربردهای دستگاه میکروکارنت

  • خطوط ریز و چروک را کاهش می دهد.
  • رطوبت پوست را بازیابی کرده و پوستتان را صاف تر می کند.
  • پف کردگی و ادم را کاهش می دهد.
  • می توان متراکم شدن پوست و کانتورها را مشاهده کرد که پوست آویزان را به حالت اول بر می‌گرداند.
  • منافذ پوستی را کوچک می کند.
  • کاهش جوش های سرسیاه و آکنه
  • آثار زخم و فرورفتگی ها را کاهش می دهد.
  • حلقه های تیره و پف کردگی چشم را کم میکند.
  • علائم اگزما، ملاسما و روزاسه را کاهش می دهد.

ممکن است بپسندید:

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس

بهترین دستگاه از بین بردن سلولیت

اشتراک‌گذاری