تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی به همراه مزایا و عکس های آن

روس ها همیشه چهره زیبایی دارند و یکی از زیباترین نژاد های جهان هستند. لب های آنها یکی از نقاط قوت در چهره آنها است. امروزه تکنیک تزریق ژل لب روسی در بین پزشکان زیبایی و همچنین زیباجویان محترم ترند شده است. جالب است بدانید با این تکنیک خطوط روی لب شما وضوح و جذابیت بیشتری پیدا می کند. در این مطلب با مزایا و معایب این رو بیشتر آشنا می شوید.

مدل ژل لب روسی

در این روش تزریق، حجم لب های شما به قدی طبیعی افزایش پیدا می کند که هم خودتان و هم افراد دیگر عاشق آن خواهند شد. اگر شما جز کسانی هستید که لب بالایی کوچکی دارید توصیه می کنیم برای رسیدن به زیبایی بیشتر این کار را حتما انجام دهید. داشتن لب های حجیم در عین حال طبیعی و زیبا تخصص پزشکان متخصص تزریق ژل است که اسامی آنها را در لینک درج شده قرار داده ایم.

مدل ژل لب روسی مدل ژل لب روسی

مشاوره قبل از تزریق ژل لب مدل روسی

اگر قصد انجام این کار را دارید توصیه میکنیم با پزشک خود مشورت کرده و تحقیقات خود را به صورت دقیق انجام دهید. تزریق ژل لب به سبک روسی یک مدل فوق‌العاده جذاب و چشمگیر است، شکی نیست اما مسئله این است که بهتر است قبل از انتخاب مدل، با پزشک زیبایی خود مشورت کنید. پزشک باید با توجه به فرم صورت و تک به تک اجزای صورت شما بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد.

برند مورد استفاده در تزریق ژل لب

فراموش نکنید برند ژل یکی از موارد تاثیرگذار در کیفیت کار است و آن را دست کم نگیرید. پس در این مورد از پزشک خود بخواهید بهترین برند موجود در بازار را برای شما استفاده کند و بر سر زیبایی خود ریسک نکنید، اگر چه با انتخاب یک مجموعه درجه یک این نگرانی‌ها وجود ندارد زیرا یک مجموعه خوب به هیچ عنوان از یک برند بی‌کیفیت استفاده نمی‌کند. در حال حاضر در شهر شیراز بزشکان بیشتر از برندهای تخصصی کره ای، ایتالیایی، فرانوسی و … استفاده می کنند.

میزان ماندگاری تزریق ژل لب روسی

این مدل تزریق هم به اندازه مدل های دیگر ماندگار است و نوع مدل تزریق هیچ تاثیری در ماندگاری آن ندارد. البته در نظر داشته باشید که تزریق ژل لب مدل روسی هم مانند مدل های دیگر یک مدت زمانی دارد، ممکن است ۶ ماه تا یکسال بسته به نوع برند و… متفاوت باشد. اگر خواستار ماندگاری بالاتری هستید، یک برند باکیفیت و خوب ماندگاری بیشتری دارد و دوره ترمیم آن طولانی تر خواهد بود. برندهای خوب قطعا قیمت بیشتری هم دارند اما این قضیه کاملا ارزش کمی هزینه بیشتر را دارد.

مزایای تزریق ژل لب روسی

حتما شما هم به دنبال یک چهره‌ی زیبا و طبیعی هستید و دلتان نمی‌خواهد ظاهر چهره شما غیر استاندارد باشد. چه انتظاری از تزریق لب دارید؟ آیا به دنبال یک فرم طبیعی و خاص هستید؟ آیا می‌خواهید حجم لب خود را به حالت طبیعی حجیم کنید؟ تزریق ژل لب روسی قطعا یکی از بهترین انتخابات شما خواهد بود که از انجام آن پشیمان نخواهید شد.

مزایای تزریق ژل لب روسی

این مدل حجم و ظاهر لب کمک می‌کند که یک زیبایی منحصر به فرد را به لب‌های شما هدیه می‌دهد. همانطور که میدانید لب‌های شتری و یا لب‌های اردکی حجم زیادی دارند و ممکن است به میمیک کلی صورت شما نیاید و کاملا در اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد و سرخورده شوید. اما در این روش زیبایی را کاملا نامحسوس در چهره خواهید دید. مدل روسی بیشتر به فرم لب متمرکز است و کیفیت را فدای کمیت نمی‌کند. اگر برای بار اول است که به سراغ تزریق آمده‌اید، مدل روسی یکی از بهترین گزینه‌های موجود است.

تزریق ژل لب روسی چقدر زمان می برد؟

این روش حدود 1 ساعت زمان می برد که شاید دو برابر سایر مدل های تزریق ژل لب باشد؛ دلیل این امر نیز تزریقات قطره ای در حاشیه ی لب است که نیاز به دقت و زمان بیشتری دارد.

هزینه لیفت لب به روش روسی چقدر است؟

شاید برای شما سوال باشد که هزینه لیفت لب روسی چقدر است؟ لازم است بدانید لیفت لب روسی هزینه ای عجیب و غریب نسبت به لیفت لب معمولی ندارد. بلکه هزینه لیفت لب به روش روسی در وهله اول به میزان ژلی بستگی دارد که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه لیفت لب به روش روسی چقدر است؟

بدون شک هر چه میزان ژل بیشتری برای تزریق ژل به روشی روسی مورد استفاده قرار بگیرد، هزینه لیفت نیز بیشتر خواهد بود. در واقع بهتر است بگوییم هزینه لیفت لب در ابتدا به میزان ژل مورد استفاده و سپس به میزان مهارت پزشک بستگی دارد.

نکته:

اگر جزء افرادی هستید که به راحتی تبخال می‌زنید، این موضوع را حتما قبل از تزریق و در جلسه مشاوره به پزشک خود بگویید و او را در جریان این ماجرا قرار دهید. قطعا برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد، پزشک دو هفته قبل از تزریق به شما داروهای پیشگیری کننده تجویز می‌کند تا مشکلی بوجود نیاید. به همین دلایل است که تاکید می‌کنیم مشاوره قبل از انجام کارهای زیبایی بسیار اهمیت دارد و نباید از آن غافل شوید.

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *