دکتر مجتبی اثنی عشری

دکتر مجید اثنی عشری

چت آنلاین با دکتر مجید اثنی عشری
دکتر مجید اثنی عشری متخصص جراحی عمومی در شیراز و فوق تخصص جراحی عروق و اندوواسکولار، دارای بورد فوق تخصص، درمان واریس (لیزر،RF، اسکلروتراپی، جراحی) هستند. برای مشاهده دیگر خدمات دکتر اثنی عشری ادامه مطلب را از دست ندهید.

معرفی دکتر مجید اثنی عشری در شیراز

دکتر مجید اثنی عشری فوق تخصص جراحی عروق و پزشک جراح در خیابان زند شیراز می باشد و خدمات تخصصی ایشان در زمینه درمان واریس می باشد. ساعت کاری مطب روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 17 تا 20 می باشد. ایشان با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، خدمات درمانی با کیفیتی را به بیماران ارائه می‌دهند و همواره در تلاش هستند تا با استفاده از جدیدترین روش‌های درمانی، بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان بیاورند.

خدمات تخصصی دکتر اثنی عشری

ما در این بخش به معرفی خدمات تخصصی دکتر اثنی عشری پرداخته ایم.

  • لیزر فرکشنال
  • درمان واریس
  • درمان زخم های دیابت
  • درمان پولیپ کیسه صفرا
  • درمان انوریسم عروقی
  • جراحی کیسه صفرا
  • جراحی فتق

درمان واریس در مطب دکتر اثنی عشری

واریس نوعی بیماری است که در آن رگ‌های خونی سطحی پاها گشاد و پیچ خورده می‌شوند. این رگ‌ها اغلب به رنگ آبی یا بنفش دیده می‌شوند و ممکن است دردناک یا خارش‌دار باشند. واریس یک مشکل رایج است که حدود 25 درصد بزرگسالان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. واریس معمولاً در اثر ضعف یا آسیب دیواره رگ‌ها ایجاد می‌شود. درمان واریس به شدت بیماری بستگی دارد. در موارد خفیف، ممکن است بتوان با تغییر سبک زندگی، مانند کاهش وزن، ورزش منظم و اجتناب از ایستادن یا نشستن طولانی مدت، علائم را کنترل کرد. در موارد شدیدتر، میتوانید با مراجعه به مطب دکتر مجید اثنی عشری به درمان واریس خود بپردازید. اگر دچار واریس هستید، مهم است که با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین روش درمانی یا کنترلی را برای شما تعیین کند.

اطلاعات تماس دکتر مجید اثنی عشری

آدرس: شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، نبش خیابان شهید فقیهی (صورتگر)، ساختمان کیمیا، طبقه 6، واحد 2

شماره تماس: 0917339692307132334924

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *