ورزش جوانسازی پوست

چه ورزش هایی برای جوانسازی پوست صورت مناسب هستند؟

آیا ورزش برای جوانسازی پوست صورت موثر است؟ بله، بعضی از متخصصان پوست در ایالت شیکاگو، این گفته را تأیید می‌کنند. محققان بر این باورند که ورزش‌ به صورت مداوم و تکرار کردن آن نه تنها بدن شما را سلامتی نگه می دارد بلکه سبب قوی شدن ماهیچه های صورت شما می شود. در این مقاله قرار است با بهترین ورزش های موثر در جوانسازی پوست آشنا شوید.

ورزش و سلامت پوست

امروزه و در عصر حاضر، بر همگان مسجل شده که ورزش، اثرات فراوانی بر روی سلامتی افراد و همینطور زیبایی پوست و مو دارد.
شاید این موضوع از نظر شما اغراق آمیز باشد اما به راستی ورزش باعث بهبود عملکرد بدن و زیبایی بیشتر مو و پوست می شود. شما می توانید این موضوع را در عمل تجربه کنید و به عیان مشاهده فرمایید که پوست و موی شما درخشنده تر و جوان تر شده است. البته باید اذعان داشت که ورزش در مرحله ی اول باعث سلامتی و بهبود عملکرد بدنی افراد می گردد و این امر، حائز اهمیت است.

۵ ورزش صورت برای شادابی پوست

در طی ِیک آزمایش برای اینکه ثابت شود به راستی ورزش های صورت موثر است یا خیر چند نفر داوطلب مشخص شدند و قبل از عمل، حین و بعد از عمل از آنها عکس هایی گرفته شد و مشخص گردید که به راستی چهره ی افراد مزبور جوان تر شده است.
ورزش های صورت متفاوت است و این که کدام یک از این ورزش ها تاثیر بیشتری داشته و زودتر صورت شما را جوان خواهد کرد کاملا مشخص نیست. باید توجه داشت که بیشتر این ورزش ها در رابطه با یوگای صورت است.در ادامه به تعدادی از این ورزش ها اشاره می کنیم:

۵ ورزش صورت برای شادابی پوست

این پنج ورزش عبارتند از

  • یوگا
  • قدم زدن
  • وزنه برداری
  • ماساژ صورت
  • پیلاتس

یوگای صورت

یوگای صورت یک گزینه ی طبیعی و جایگزین بوتاکس و جراحی برای پیش گیری از پیری صورت است . در بیشتر موارد ، یوگا باعث جوان شدن صورت و مهم تر از آن باقی ماندن این جوانی است.
یوگای صورت با تقویت عضلات، ظاهر کلی گونه ها، پیشانی و حتی غبغب را بهبود می بخشد.

ورزش یوگا برای جوانساز پوست صورت

یوگای صورت یکی از روش ها برای بازگرداندن زیبایی و جوانی به صورت است.
درورزش یوگا می توانید به راحتی به موارد زیر دسترسی پیدا کنید. البته استمرار حرکات یوگا برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب حرف اول را می زند:

  • از بین بردن خطوط خنده
  • زاویه سازی فک
  • لیفت ابرو
  • لاغری صورت
  • برجسته سازی گونه

قدم زدن موقرترین ورزش برای جوانسازی پوست

از قدیم می گفتند که پیاده روی مادر ورزش هاست. این ورزش باعث می گردد که شما تنفس بهتری داشته وافزایش اکسیژن در بدن، گردش خون را تسریع نموده و شما گونه هایی قرمز و پوستی شفاف تر پیدا خواهید کرد.

وزنه برداری برای جوانسازی پوست

ماهیت ورزش بدنسازی برای جوان تر شدن پوست این است که با درگیر کردن و تمرین دادن عضلات، آنها را تقویت کرده و در نهایت عضلات صورت نیز قوی تر می شوند. این تقویت عضلات صورت ، در حقیقت جوان تر شدن صورت را به همراه دارد.
همانطور که با ورزش بدنسازی عضلات بازو و سرشانه تقویت شده و بهتر به نظر می رسند این موضوع، عضلات صورت را نیز شامل می گردد.

ماساژ صورت راهی برای جوانسازی پوست

حدود 57 عضله ی کوچک در صورت، گردن و پوست سر وجود دارد که برای حفظ قدرت و عملکرد صحیح، به ورزش و ماساژ نیاز دارند.
ماساژ صورت به شما در تقویت عضلات صورت، داشتن چهره ی زیباتر و حتی مبارزه با عوامل پیری کمک می کند.

ماساژ صورت راهی برای جوانسازی پوست

پیلاتس

پیلاتس به وسیله ی” ژوزف پیلاتس” متولد آلمان انجام شد و معتقد بود که سلامت ذهن و جسم و همینطور پوست ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند .
ورزش پیلاتس بدن را با تاکید خاص بر قدرت مرکزی برای بهبود سلامت عمومی و تندستی، تقویت می کند. جوان شدن پوست صورت نیز از فواید این ورزش است.

بهترین تمرین ورزشی صورت با بیشترین اثرگذاری

شاید بتوان گفت که یوگا و همین طور ماساژهای مخصوص صورت از بهترین ورزش ها برای جوان شدن پوست صورت به شمار می روند. تمامی موارد گفته شده در این مقاله با پرسش از پزشکان متخصص پوست و مو نوشته شده است.  همچنین اگر به دنبال کلینیک های تخصصی جوانسازی پوست در شیراز هستید تا با انجام یک سری کارهای نیمه تهاجمی به درمان چین و چروک های پوست بپردازید بهتر است به لینک درج شده مراجعه کنید.

هرگونه کپی برداری از مطلب فوق بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *