جراح ترمیمی چشم در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

جراح ترمیمی چشم در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

آیا چشم شما دچار مشکل شده است؟ عمل اکولوپلاستی یکی از جراحی های موثر در جهت ترمیم چشم است. در جدول زیر بهترین جراح ترمیمی چشم در شیراز به هرماه آدرس و شماره تماس قرار گرفته است.

لیست پزشکان فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم در شیراز

ردیف نام پزشک نشانی شماره تماس
1 دکتر بابک باقری
جراح و فوق تخصص چشم
شیراز، خیابان فلسطین، نبش خیابان اردیبهشت 09307211392
2 مرکز چشم پزشکی دکتر اصلانی شیراز، بلوار زند، روبروی هتل پارس، ساختمان 490، طبقه همکف 07132309597
3 دکتر ناصر اوجی شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از چهارراه زرگری، ساختمان تریتا، طبقه اول 07136262542

بهترین جراح عمل ترمیمی چشم در شیراز کیست؟

آیا به دنبال جراح خوب برای عمل ترمیمی چشم در شیراز هستید؟ وب سایت تخصصی پوست و مو برای شما در جدول فوق اسامی جراحان برتر عمل اکولوپلاستی در شیراز را به هرماه آدرس و شماره تماس جمع آوری کرده است.

نوبت دهی اینترنتی جراح ترمیمی چشم در شیراز

نوبت دهی اینترنتی به شما در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های زیادی کمک می کند. شما می توانید با کلیک روی نام پزشک معرفی شده در لیست بالا و ورود به پروفایل آنها از قسمت اخذ نوبت آنلاین، زمان مراجعه خود را رزرو نمایید.

عمل جراحی اکولوپلاستی در شیراز

این جراحی برای افرادی که دچار آسیب از ناحیه چشم ها شده اند مناسب است. تحت این عمل جراح در جهت اصلاح ضایعات ناشی از تصادفات، تروما ها، سوختگی ها و یا عوارض بعد از جراحی عمل می کند. در مواردی بیماری های مادر زادی، ضایعات مربوط به اوربیت یا انسداد مجاری اشکی در دوران جنینی نیز با این عمل درمان می شود.

هزینه عمل اکولوپلاستی در شیراز چقدر است؟

عمل جراحی ترمیم چشم یکی از روش های جراحی زیبایی برای بهبود شکل ظاهری چشم است. بسته به کلینیک، پزشک انتخابی، دستمزد دکتر بیهوشی، وقعیت جغرافیایی بیمارستان و … هزینه این عمل متفاوت است.

هزینه عمل اکولوپلاستی در شیراز چقدر است؟

فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم

رشته اکولوپلاستی شاخه ای از چشم پزشکی است که در آن به تشخیص و درمان انواع بیماری های پلک، حدقه چشم و همینطور مجرای اشکی پرداخته می شود. بلفاروپلاستی پلک فوقانی و تحتانی، لیفت آندوسکوپیک پیشانی و جراحی مجرای اشکی به شیوه آندوسکوپی جز روش هایی است که در این رشته به آنها پرداخته می شود.

جراحی ترمیمی چشم چگونه انجام می شود؟

عمل اکولوپلاستی در برگیرنده یک سری جراحی ها بر روی چشم، پلکها، مجاری اشکی و صورت می باشد. همچنین این جراحی در زمینه بازسازی چشم و ساختمانهای مرتبط با آن صورت می گیرد. در واقع تمرکز اصلی جراحان بر روی درمان جراحی عناصر اطراف چشم است و بر جراحی های ترمیمی و زیبایی این نواحی اشراف کامل دارد.

این جراحی توسط پزشک متخصص و تحت بیهوشی انجام می شود.

عمل بلفاروپلاستی در شیراز تحت نظر جراحان متخصص انجام می شود. اسامی این جراحان در لینک درج شده قرار گرفته است.

اشتراک‌گذاری