قوانین و مقررات

از اینکه سایت متخصص پوست و مو شیراز را برای رفع نیازهای خود در حوزه زیبایی انتخاب نموده اید از شما متشکریم.

مطالب مندرج در وبسایت متخصص پوست و مو  ، جهت اطلاع رسانی بوده و نباید جایگزین تجویز پزشک شود. بنابراین در صورت نیاز به هرگونه پرسش و مشکل احتمالی حتما به صورت حضوری یا تلفنی با پزشک متخصص خود تماس حاصل فرمایید.

تیم وبسایت متخصص پوست ومو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید. در صورتی که در قوانین ما تغییراتی انجام گردد از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد گردید.

قوانین و مقررات دریافت مشاوره آنلاین

جهت دریافت مشاوره و ارسال درخواست نوبت کافیست دکمه مشاوره در پروفایل پزشکان را کلیک کرده و از طریق واتس اپ با مرکز یا پزشک مدنظرتان ارتباط برقرار نمایید.حتما در زمان ارتباط بگویید از طریق سایت ما با ایشان آشنا شده اید.

قوانین و مقررات ثبت نظر

ارتقا خدمات پزشکی و زیبایی با نظرات شما کاربران عزیز امکان پذیر خواهد بود ،  برای ثبت نظر خود در خصوص تجربه مراجعه به پزشکان یا ارسال نظر درباره محتواهای سایت کافیست نظر و تجربیات خود را ثبت نمایید. انتقال نظرات و تجربه شما کمک می‌کند تا کاربران دیگر پزشک مدنظر خود را با اطمینان بیشتری انتخاب نمایند. نظرات شما توسط کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت نهایتا ظرف 48 ساعت بررسی و تایید خواهد گردید.

امنیت و حریم شخصی
امنیت و حریم شخصی شما برای ما اهمیت بالایی دارد ، به همین دلیل نظرات شما بدون نمایش شماره تماس شما منتشر خواهد گردید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به هلدینگ PNS بوده و هرگونه کپی‌برداری و یا مشابه‌سازی از نام این سایت پیگرد قانونی دارد.